Бледа Англия изкопчи победа над Сърбия на Евро 2024

Соченият за фаворит отбор на Англия беше напълно надигран от Сърбия през второто полувреме на мача от група "С" на Евро 2024, но все пак изтръгна победата с 1:0 след попадението на Джуд Белингам през първото полувреме. Британците вкараха гол в самото начало на първата част и бяха по-добри през първата част, но през второто полувреме балканците ги надиграха напълно.

Натискът на Сърбия не даде резултат и албионците все още вярват, че могат да бъдат нещо повече от вечен претендент.

Словенците изкопчиха точка от Дания, "червеният динамит" допусна изравняване през второто полувреме

Нидерландия обърна Полша, Ваут Вегхорст съживи "лалетата"

Българската следа в Европа: "Лъвовете" разплакват Германия с велик обрат за 3:2!

Игра "Моето Евро 2024": Англичаните загрявят в кръчми 10 часа преди сблъсъка със Сърбия!