Христо Стоичков се появи на НЕОЧАКВАНО място, вижте къде е (СНИМКА)

Христо Стоичков бе специален гост на финала по баскетбол между „Балкан" и Черноморец.

В драматичен мач в Ботевград домакините надвиха Черноморец с 82:79 и поведе с 2:1 в серията. Двубоят бе много оспорван, като разликата в нито един момент не бе двуцифрена, а победителят не бе ясен до последните секунди. В тази среща гостите отново бяха без Христо Захариев, Евгени Хаджирусев и Виктор Онудиуе.

Четвъртият мач е в сряда отново в Ботевград. Ако се стигне до решителен пети сблъсък, той ще бъде в събота в Бургас. Двубоят бе по-емоционален за всички в Ботевград, тъй като на почивката бе отбелязано навършването на 50 години от първата титла на "Балкан" при мъжете.

По този повод в залата бе показан и трофеят от 1974 г., както и специална изложба със снимки. Преди началото на срещата пък отборът на "Балкан U17" също показа пред феновете купата за първото място в шампионата в тази възраст, спечелена само преди ден.