Томаш записа първа победа с ЦСКА. Би ЦСКА II

Първа победа начело на ЦСКА-София записа новият треньор Александър Томаш, макар и в спаринг двубой. Тимът му надделя с 6:2 над дубъла ЦСКА-София II, който се състезава във Втора лига. Двубоят бе неофициален и се състоя от две полувремена по 35 минути в Банско.

Тимът на Томаш поведе още в третата минута след гол на новото попълнение Илиан Илиев. Друг нов Зюмюр Бютучи удвои само две минути по-късно. Възпитаниците на Владимир Манчев обаче изравниха с попадения на Марк-Емилио Папазов в 8-ата минута и на Радослав Живков в 10-ата. До края на първата част ЦСКА-София възстанови аванса си от две попадения чрез Джонатан Линдсет и Улаус Скаршем.

След почивката Аарон Исека вкара първото си попадение с червената фланелка в 60-ата минута. Две минути по-късно Линдсет отбеляза втория си гол и оформи крайното 6:2.

Състав на ЦСКА-София: Густаво Бусато, Браян Кордоба, Юлиан Илиев, Иван Турицов, Емануел Шакич, Тобиас Хайнц, Марселино Кареасо, Джеймс Ето'о (18' Улаус Скаршем), Джонатан Линдсет, Зюмюр Бютучи (35' Джейсън Локило), Илиан Илиев (35' Аарон Исека)