Топастроложката Светлана Тилкова-Алена: В "Книга на съдбите" е записан животът на всеки човек

Пази се в Индия, всеки може да провери предишните и бъдещите си прераждания по отпечатък от палеца
КОЯ Е ТЯ
Светлана Тилкова-Алена е завършила международни икономически отношения и икономическа журналистика във ВИИ "Карл Маркс" - сега УНСС. Дълги години е практикувала професията у нас и в чужбина. Изучава нумерология от 1971 г., а астрология от 1977 г. Автор е на 77 книги и повече от 234 хиляди хороскопа.
"България Днес" разговаря с нея за най-новата й книга - "Наади Шастра, Книгата на съдбите или пътешествие през лабиринта на човешката мистерия до Божествената прана".
- Алена, какво искате да разкажете на хората с "Наади Шастра, Книгата на съдбите или пътешествие през лабиринта на човешката мистерия до Божествената прана"?
- В Индия, щата Тамил Наду, съществува библиотека от палмови листа на възраст между 7000 и 1500 години, наречена "Книга на съдбите" или "Наади Шастра", в която се съхраняват записи с живота на всички хора, живели някога на Земята, с всичките им прераждания или поне 10 предходни, настоящия им живот и следващото им прераждане. За да откриеш своя запис, е необходимо да се даде дата, час и място на раждане, както и отпечатък от палеца - десния при мъжете и левия при жените. Като подарък посетителят узнава и часа на собствената си смърт в настоящия живот.
В моето пътешествие през лабиринта на човешката мистерия до Божествената прана подробно разкривам и разказвам за смайващите противоречия между действителността в невидимия и непознат за човешките сетива свят и облечените в мистика правдоподобно звучащи измислици в "Книгата на съдбите". Те са опасните, защото повярваш ли им, неусетно ще провалиш живота си и дори в страховете си притеснени хора ще предизвикат преждевременната си смърт.
- Какво ви вдъхнови да напишете книгата?
- Написах я с надеждата, че с многото примери и описания моите ученици, а и не само те ще осъзнаят, че от настоящето се вижда бъдещето само когато бъдещето е настояще, а настоящето - минало, защото триединството им е неделимо. Написах я с надеждата, че тъй както различаваме светлината от мрака, така може да бъде различавана измислицата от истината, изписани върху палмовите листа. Тази смесица е като светлина, омесена с мрак. Сумрак. Сумракът е царството на злото, превърнало се в божеството, припознато от мнозина, кълнящи се в доброто.
- За кои хора е предназначено изданието?
- За всички любопитни да узнаят как е устроен неизмеримият с мащаба си незрим за човеците свят, който обитават и на чиито закони се подчиняват, нищо че не ги познават.
- Какво още можете да ни разкажете за библиотеката в щата Тамил Наду в Индия?
- Библиотеката е Сарасвати Махал и носи името на богинята на мъдростта, знанието и изкуствата. Намира се в замъка в Танджавур, щата Тамил Наду, Индия. Построена е от владетелите от династията Наяк, която управлява в периода 1532-1675 г. Особена заслуга за възстановяването на библиотеката има крал Серфоджи II (1798-1832 г.), който е спасил от унищожение палмовите листа, тъй като по това време листата вече са започнали да се разпадат от възрастта си. Текстовете са били преписани на нови палмови листа и преведени на тамилски език.
- Да поговорим за други записи - Акашовите. Кой има достъп до тях?
- Акашовите записи са енергийно-информационно поле, пълната библиотека за всичко, случило се на Земята от нейното раждане преди повече от 72 милиарда години. Правилно прочетохте, тази е истинската възраст на Земята. Земните учени все още са много далеч от това откритие, след два века ще го знаят. Записано е всичко за всяка цивилизация, оставила своя следа на планетата във всеки миг от нейното зараждане или заселване, възход, упадък, изчезване. Всичко до най-малкия детайл е записано в Акашовите записи.
Както много пъти съм казвала, Акашовите записи са секретният отдел на Вселената, достъпен за единици, а не е обществена библиотека за феномени, пък били те и брамини. Причината е пределно ясна. Ако Акашовите записи на Земята бяха общо- или леснодостъпни, животът можеше да бъде унищожен. Нищо по-малко. Зловредното използване на знанието, натрупано в земнитеАкашови записи, има силата да унищожи живота на Земята, на планетите в Слънчевата система и близките паралелни светове. Затова в секретния отдел на Вселената не се допуска никой освен малцината изпитани, проверени и посветени. Те знаят до каква сила се докосват, но не биха я използвали за вреда на едного или на мнозина.
- На кого е разрешен преходът във времето и пространството?
- Правото за общуване с незримия свят минава през проверки и изпитания на най-масовата група - призваните. Втората група са малцината избрани. Третата група са единиците посветени. От посветените на Земята само на четирима е разрешено да правят преход във времето и пространството. Малцинството е само от четворица, защото който владее силата за прехода, може да промени миналото, за да въздейства на бъдещето, което е недопустимо.
- Разкажете ни повече за живота след смъртта в полето на висшите астрални нива.
- Физическото тяло е само средството, чрез което душата трупа опит в своя безкраен живот на вечния дух. След смъртта тялото, вече ненужна дреха, от пръстта дошло, в пръст се превръща. Душата поема към астралните нива от 4-о нагоре за пречистване, осъзнаване на грешките, подготовка за следващо прераждане във физическо тяло. Трето е разпределително. Второ е нивото на самоубийците, чиито души до разпада им са наказани без прераждане. Първо е нивото на Земята. Душите на починалите до 40-ия ден живеят невидими във видимия свят на хората.
- В книгата ще открием ли отговор дали кармичните половинки споделят обща съдба?
- Дала съм и този отговор, както и възможно ли е различни хора да имат еднаква съдба, а не само подобна, както се случва при война или бедствие например.
- В творбата е засегната любопитна тема - защо българите са първи братовчеди на индийските брамини и библейският им произход. Ще ни разкриете ли повече подробности?
- Сим, първият син на Ной, има 25 деца, които са родоначалници на 25 народа. Евилат, от който произлизат гимнософистите, и Зиези, най-малкият син на Сим, от който са българите, са един до друг на последните две места в списъка на неговите деца. Гимнософисти, или нагомъдреци ,е средновековно название на северните индийци и по-специално на индийските брамини, поради което българите и индийците от кастата на брамините са първи братовчеди.
- Мислите ли, че българите обичат да четат и все още книгите имат значимо място в живота им?
- Винаги е имало и ще има хора, които четат книги не по задължение, а заради потребността на тяхната душа, търсеща наслада в четенето. Що се отнася до моите книги, не се оплаквам, имат вярна и многобройна публика. Дай боже, и занапред да е така. За обществото ни четенето на книги не е предпочитано занимание освен за поколенията, които се образовахме без интернет. Видях преди време статистика на Евростат. Не ме зарадва. В България младите хора четат по желание, а не по задължение, средно по половин книга на година. Западноевропейските им връстници четат 14-15 книги годишно. Днес ровенето в Гугъл се брои за четене, което си е метод за бързо оглупяване чрез потискането на мозъка да не мисли.